بسته 50 عددی (نیم کیلویی) دستکش لاتکس ضخیم پودری جراحی و معاینه قابل شستشو سایز مدیوم و لارج (7.5 و 8) با مجوز رسمی فروش و توزیع

سایت آفکادو

بعثت
88 خریدبدون رای
00

توضیحات کوتاه

دستکش جراحی لاتکس پودری بهترین نوع دستکش برای مقاومت در برابر کروناست که در بیمارستان ها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین قابل ضدعفونی با اتانول است.

توضیحات تکمیلی

لاتکس از مایع شیری رنگی که از درختی به نام Hevea Brasiliensis گرفته می شود، ساخته می شود.  این دستکش ها در ابتدا در سال ۱۸۸۹ میلادی مورد استفاده قرار گرفتند. در طول این مدت صنعت بهداشت و درمان شروع به استفاده از دستکش جراحی نمود. به منظور راحت دست کردن این دستکش ها  روش های متفاوتی مانند خیس کردن و یا استفاده از پودرهای گرد مختلف بکار گرفته شد. این پودرها شامل کربنات کلسیم، پودر تالک، تنوعی از محصولات نشاسته، و ترکیبی از تالک، هاگ و پودر لیکاپدیم (Lycopodium) است. لیکاپدیم ماده ای بود که به عنوان اولین روان کننده برای دستکش های لاتکس پزشکی استفاده شد. این ماده تقریباً به مدت چهار دهه مورد استفاده قرار گرفت، قبل از آن مشخص شده بود که این ماده اثرات مضری برای کاربر دارد؛ لذا استفاده از این ماده کاهش و سپس متوقف شد. در عوض، تولیدکنندگان دستکش از پودر تالکم، که یک روان کننده غیرقابل جاذب بود، استفاده نمودند. در سال های 1940 میلادی دریافتند که این پودر نیز دارای عوارضی است. عوارض آن شامل چسبندگی و گرانولوما بودند. گرانولوما نوعی التهاب است که در بسیاری از بیماری ها به دنبال تحریک مزمن سیستم ایمنی یافت می شود.
 
دستکش های پزشکی به جلوگیری از آلودگی متقابل بین بیماران و مراقبان آنها کمک می کند و همچنین در برابر مواد شیمیایی و باکتری های خطرناک محافظت می کند. برای محافظت حداکثر ، مهم است که دستکش مناسب را انتخاب کرده و از آنها به درستی استفاده کنید.
دستکش های لاتکس اغلب از طرف ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ترجیح داده می شوند زیرا در ارتجاع ، راحتی و مناسب بودن بهترین خدمات را ارائه می دهند.

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
3 دیدگاه

علیرضا برهانی
علیرضا برهانیانتشار: 1399/02/09 ، 11:34
سلام با توجه به بحران طوری طراحی شود وجه آن تحویل در محل باشد ممنون
کارشناس سایت
آفکادو
خیر خرید به صورت آنلاین میباشد
عماد جاوید
عماد جاویدانتشار: 1399/02/10 ، 01:21
دستکش لاتکس ۵۰ جفت هست یا ۵۰ عدد ؟
کارشناس سایت
آفکادو
50 عدد لاتکس جراحی
پردین غلامی
پردین غلامیانتشار: 1399/02/10 ، 17:13
۲۵ جفت یا ۵۰ جفت بسته بندی جعبه ای هست یا فله ای
کارشناس سایت
آفکادو
25جفت بصورت بسته ای پلاستیکی ⁦