اگر از یک نواختی مو های خود خسته شده اید و به دنبال تغییری جدید و به صرفه هستید، آفکادو خدمات رنگ موی ژنوس را به شما پیشنهاد میکند!

سالن زیبایی ژنوس

ستارخان
85,00042,500
50%تخفیف

زمان خرید به اتمام رسیده است.

بدون رای
85,00042,500

توضیحات کوتاه

انتخاب درست و صحیح رنگ مو که متناسب با رنگ پوست و چشم و استایل بانوان بوده و از محصولی با کیفیت و دارای اصالت درست شده باشد، تاثیر زیادی در جذاب تر کردن و جلوه بخشی به مد دختران دارد

توضیحات تکمیلی

رنگ مو و کوتاهی و اکستنشن:

در همه فصول سال، بانوان علاقمند به استفاده از رنگ مو برای طراحی  تیپ و همراهی با مد فصلی و استایل خود بوده و به همین خاطر، شاهد افزایش تغییر HAIR COLOE بانوان به خصوص دختران در نیمه دوم سال به واسطه تغییر فصل هستیم که ترکیب پوشش داخل و بیرون خانه را متفاوت می کند. در استفاده از چنین محصولات آرایشی و بهداشتی، اصولی باید رعایت شود.

احتمالا می دانید که رنگ مو هم مثل ترندهای سال و اکسسوری ها و رنگ سال، مرتب تغییر می کند و هر فصل سال، به واسطه مدل هایی که اینفلوئنسرها و شاخ های اینستاگرام و فشن بلاگرها رونمایی می کنند، شاهد ارائه رنگ و مدل های جدید از کلاسیک تا ترکیبی در طراحی استایل بانوان هستیم.

رنگ مو ها، طیف های مختلفی از رنگ را تشکیل می دهد که برای هر فردی در هر استایل و سنی، مناسب نیست. از طیف تیره تا روشن و از تنالیته های سرد تا گرم، همه متناسب با وضعیت استایل هر فرد و رنگ پوست، باید انتخاب شود.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

آرایش لب

آرایش چشم و ابرو

کالای پزشکی

 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!