حس لذتبخش شنا با کارت ۶ و ۱۲ جلسه ای استخر شادزیست

مجموعه ورزشی شادزیست

کوی زهرا
1 خریدبدون رای
00

توضیحات کوتاه

استخر شادزیست واقع در شیراز خیابان کوی زهرا می باشد.این مجموعه دارای امکانات بسیاری از جمله سونا، جکوزی، حمام سنتی، آب درمانی، سالن ماساژ است. 

توضیحات تکمیلی

حس لذتبخش شنا در استخر شادزیست

طبق تحقیقات مرکز کنترل و جلوگیری از مریضی، یک فرد ۷۰ کیلویی با شنا کردن به مدت حدود ۱ ساعت میتواند حدود ۵۱۰ کالری بسوزاند.برای اینکه بیشترین نتیجه را از شنا کردن بگیرید باید سعی کنید در هنگام شنا، عضلات مرکزی شما هم درگیر باشند. اینکه هم ماهیچه شکم خود را سفت کنید و هم شنا کنید در ابتدا شاید کمی سخت باشد، ولی با تمرین زیاد این موضوع برای شما یک امر غریزی می‌شود.شنا به عنوان یک ورزش که ضربه بسیار کمی دارد، می‌تواند برای ترمیم دردها بسیار مناسب باشد. ورزش شنا در کنار یوگا و پیلاتس، جزو بهترین ورزش ها برای افزایش انعطاف پذیری بدن است. شنا بخش های بدن که به دلیل نشستن یا ثابت بودن زیاد خشک شده آند را ورزش می‌دهد و نرم می‌کند. نقاطی مانند کمر، لگن و گردن.

اگر به دنبال فشار خون طبیعی پایین تری هستید، حتما مراجعه به استخرتان را بیشتر کنید. با افزایش قدرت قلب، در حالت استراحت فشار خون شما پایین تر آمده و به آرامش شما و سلامت بیشتر قلبتان کمک میکند.

اولین کاری که شنا انجام می‌دهد، افزایش ترشح هورمون‌های خوشحالی و شادی در بدن شماست. جدای از آن در حال شنا کردن، شما موقعیت تفکر درباره تمام روز و هفته گذشته خود را دارید و می‌توانید با یک دید جدید تر و بهتر به آن نگاه کنید.

خاصیت ضد استرس بودن شنا کردن که گفتیم در درجات عمیق تری نیز عمل میکنند; در سلامت و آرامش ذهن و سلام روانی.

شنا کردن به شما کمک میکند بهتر نفس بکشید. به طور میانگین ما در هر دقیقه حدود ۱۲ الی ۲۰ بار نفس میکشیم. اما تعداد زیادی از ما از مشکلات تنفسی مربوط به استرس رنج میبریم. یک تحقیق در انگلستان نشان داد حدود ۴۴ درصد از افراد به طور معمول استرس دارند.

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!