کراتینه، صافی مو ویتامینه و بوتاکس مو در سالن زیبایی مه آزی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

سالن زیبایی مه آزی

معالی آباد
800,000500,000
38%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
قیمت برای هر شماره800,000500,00038بدون محدودیت
9 خریدبدون رای
800,000500,000

توضیحات کوتاه

با کراتینه ی موهای خود؛ آنها را ترمیم کرده و براق و ابریشمی کنید. در سالن زیبایی مه آزی کادری مجرب همراه با بهترین مواد و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در خدمت شما هستند. لطفا برای اطلاعات بیشتر در خصوص محاسبه ی مبلغ به قسمت ویژگی ها مراجعه کنید.

توضیحات تکمیلی

کراتینه، صافی مو ویتامینه و بوتاکس مو در سالن زیبایی مه آزی:

بوتاکس مو: درمانی برای وز شدن و ضد پیری موهاست و با استفاده از مواد اولیه ای مثل پروتئین ها، آمینو اسیدها، ویتامین ها و لیپیدها موجب بازسازی موی شما میشود. در بوتاکس ترکیباتی همچون: روغن خاویار، بونت- ال پپتید،ویتامین B -5 ، ویتامین E می باشد. اگر موی شما دچار موخوره شده و یا کم پشت و کدر شده باشد و یا آسیب دیده و وز شده می توانید از این روش استفاده کنید.

ویتامینه کردن مو: اگر به فکر مراقبت از موی خود هستید، ویتامینه کردن آن ها یکی از راه حل های مناسب خواهد بود که به تقویت و درخشان شدن موها کمک می کند. این روش باعث تغذیه ی فولیکول های مو شده و حتی می تواند از ریزش موهای شما جلوگیری کند.  ویتامینه مو، ویتامین های مورد نیاز را به پیاز مو می رساند تا باعث ترمیم و احیای مو می شود. پس از ویتامینه کردن مو، شما می توانید شکل و حالت بهتری به موهای خود ببخشید. همچنین با این روش، مو ها شفاف تر و نرم تر به نظر می رسند.

کراتینه مو: در سال های اخیر کراتینه مو برای ترمیم موی آسیب دیده و زبر روی کار آمده است. در واقعکراتین مورد نیاز به صورت مصنوعی و با مواد شیمیایی ساخته و برای ترمیم مو به کار گرفته می شود. اما این روش دائمی نیست و بعد از مدتی مو، شفافیت و صافی خود را از دست داده و به ترمیم دوباره نیاز خواهد بود. کراتینه مو که خود به روش های برزیلی و احیایی تقسیم می شود برای ترمیم موهای زنان و مردان به کار می رود. اما همانطور که قبلا ذکر شد، این روش دائمی نیست معمولا بعد 2 تا 3 ماه اثر خود را از دست داده و نیاز به شارژ مجدد دارد. کراتینه روشهای مختلفی از جمله احیای، برزیلی و .. دارد.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

کالای دیجیتال

رستوران و فست فود

زیبای و جوانسازی

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!