دسته بندی

فیبروز، تتو چشم و تتو لب در سالن زیبایی به نگار با تخیف ویژه آفکادو

سالن زیبایی به نگار

شهرک گلستان
700,000490,000
30%تخفیف

زمان خرید به اتمام رسیده است.

12 خریدبدون رای
700,000490,000

توضیحات کوتاه

بهترین خدمات آرایشی و بهداشتی در شیراز را در بهترین سالن های آرایشی با تخفیف ویژه از آفکادو بخواهید.

توضیحات تکمیلی

فیبروز، تتو چشم، تتو لب در سالن زیبایی به نگار با تخفیف ویژه آفکادو:

سایه ابرو: سایه ابرو شباهت خيلي زيادي به تاتو ابرو دارد، در واقع سایه ابرو، رنگ روشنی از تاتو معمولی است. همان طور که ميدانيد تاتو ابرو پررنگ و غلیظ است در حالی که سایه ابرو ملایم میباشد احتمالا به همین علت است که امروزه طرف دار بیشتری نسبت به تاتو دارد برای این که بانوان معتقد هستند که سایه ابرو طبيعي تر است و شباهت زيادي به ابروی طبيعي دارد.

فیبروز ابرو: فیبروز ابرو یکی از روش های جدید و نیمه دائمی آرایش وزیبایی ابرو است که به صورت دستی و استفاده از سوزن های یکبار مصرف در لا به لای ابرو هاشور و یا سایه ایجاد می کنند. هدف اصلی این روش ارائه راه حل و برطرف نمودن نواقص ابرو با طرح و رنگ خاص می باشد. فیبروز ابرو، روش دائمی نیست و با گذشت مدتی معین از بین می رود بنابراین برای داشتن ابروهای طبیعی با زیبایی خاص می توان به طور دائم از این روش استفاده کرد.

تاتو لب:تاتو لب به روش میکروپیگمنتیشن این امکان رو به شما میدهد که تناسب ، حجم و فرمی زیبا به لب ها بدهید و زیبایی لب ها رو چند برابر کنید. همونطور که میدونین مدل ، اندازه ، رنگ و قرینه بودن لب ها تو زیبایی لب بسیار تاثیر گذار و مهم است. میکروپیگمنتیشن لب یا هاشور لب علاوه بر قرینه سازی لب و حجیم کردن لب میتواند سفیدی بیش از حد لب لب ها رو از بین ببرد. با این روش دیگه لازم نیست برای آرایش لب های خود زمان زیاد و هزینه ی زیادی کنید.

خط چشم: همانطور که در ابتدا گفته شد یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین آرایش ها در چهره ، کشیدن خط چشم است اما کشیدن آن علاوه بر زیبایی هایی که دارد سختی های خودش را نیز دارد. انجام دادن روزانه این کار بسیار سخت می باشد و اکثر خانم ها به دلیل مشغله های کاری زمان آن را ندارند که هر روز این آرایش ها را تجدید کنند. به همین دلیل امروزه بسیاری از بانوان برای آرایش چشمها از روش های مدرن مثل بن مژه ، سایه چشم دائمی و تاتو های دائمی استفاده می کنند.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

آرایشی و بهداشتی

خانه و آشپزخانه

کالای پزشکی
 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!