بوتاکس مو ی کوتاه تا بلند در سالن زیبایی رها با بهترین کیفیت و تخفیف ویژه

رها

پاسداران
450,000300,000
34%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
بوتاکس موی کوتاه450,000300,00034بدون محدودیت
بوتاکس موی متوسط650,000500,00024بدون محدودیت
بوتاکس موی بلند850,000700,00018بدون محدودیت
2 خریدبدون رای
450,000300,000
انتخاب کنید

توضیحات کوتاه

برای احیا ی موی آسیب دیده ی خود و از بین رفتن موخوره، وز و شکننده شدن آنها می توانید با بهترین قیمت موی خود ر ادر سالن زیبایی رها، بدون هیچ گونه عوارض ترمیم و بازسازی کنید.

توضیحات تکمیلی

بوتاکس مو ی کوتاه تا بلند در سالن زیبایی رها با بهترین کیفیت و تخفیف ویژه:

ساقه ی موهای شما تشکیل شده است از یک سری ورقه های روی هم خوابیده که در صورت کمبود رطوبت و پروتئین این لایه ها از همک باز شده تا مقداری از رطوبت هوا را بگیرد و بنابراین ظاهری خشک و شکننده و وز شده به موی شما می بخشد و می تواند باعث موخوره شود. با استفاده از بوتاکس کردن مو شما می توانید به درمان عمقی مو بپردازید، شکاف ایجاد شده بر روی مو از نوک گرفته تا ریشه ترمیم می شود و پیچ و تاب مو کم خواهد شد و موی شما را سالم، شفاف و شاداب می کند. بوتاکس کردن مو همچنین به تقویت ریشه ی آن نیز کمک می کند و آنها را حجیم نشان می دهد. بوتاکس مو حاوی ویتامینهای مختلف و ضروری برای مو، پروتئین و لیپید است که می تواند موی شما را جوان کرده و نسبت به کراتین عوارض کمتری دارد. بوتاکس کردن مو همچنین به پر پشت کردن، صاف کردن و کاهش وزی بسیار کمک می کند. اگر در اثر استفاده ی بیش از حد از مواد شیمیایی و وسایل حرارت رسان به موی خود آسیب زده اید می توانید با بوتاکس کردن مو آنها را احیا کرده و ترمیم کنید. گرچه که بوتاکس کردن مو عوارض بسیار کمی دارد اما همچون سایر مواد بی خطر دیگر ممکن است باعث واکنش های آلرژیک برای بعضی افراد شود که بهتر است به پوست سر برخورد نکند. بوتاکس مو برای انواع مو مناسب است و محدودیتی ندارد.

در اصل، مو باید بازسازی شود و هر گونه شکاف در الیاف مو را پر کند و آن را ابریشمی، براق و زیباتر جلوه دهد.در بوتاکس های خوب ادعا می شود که از ترکیباتی انحصاری با این مواد استفاده می کنند:

بوتاکس کردن با تمیز کردن مو با شامپو ی مناسب شروع می شود و بعد از آن مواد بوتاکس بر وی آنها ریخته شده و ماساژ داده می شود تا کاملا از ریشه تا نوک مو را پوشش دهد، این عمل به مدت 20 تا 90 دقیقه بر روی موی خیس انجام می شود. بهتر است از شامپوهای بدون سولفات بعد از بوتاکس استفاده کنید تا آسیبی به موی شما نرسد.بوتاکس مو نتیجه اثر گذار خود را بعد از ۴ هفته ایجاد می کند. اثرات بوتاکس تا ۶ ماه روی مو باقی می ماند. البته  رنگ کردن مداوم یا استفاده ی روزانه از اتوی مو ماندگاری بوتاکس مو را کاهش می دهد.  

باید توجه داشته باشید که بوتاکس مو با کراتین مو تفاوت دارد. برخی کراتین ها شامل فرمالدهید هستند که استفاده بیش از حد آن می تواند سبب خارش سر یا حتی سرطان شود اما بوتاکس مو مواد شیمیایی کمتری دارد و برای احیای مو مناسب تر میباشد. اگر قصد تقویت استحکام تارهای موی خود را دارید، کراتین انتخاب بهتری است اما اگر قصد دارید تارهای آسیب دیده را احیا نموده و عمر موهای خود را بیشتر کنید، بوتاکس را انتخاب کنید.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

آرایشی و بهداشتی

پوشاک

لوازم خانه و آشپزخانه

 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!