رنگ موی ترکیبی در سالن زیبایی رها با بهترین کیفیت و تخفیف ویژه

رها

پاسداران
100,00080,000
20%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
رنگ موی ترکیبی موی کوتاه100,00080,00020بدون محدودیت
رنگ موی ترکیبی متوسط200,000150,00025بدون محدودیت
رنگ موی ترکیبی بلند250,000200,00020بدون محدودیت
12 خریدبدون رای

توضیحات کوتاه

بسیاری از زنگ موهای فوق العاده ای که بر روی موی افراد مشهور می بینید از یک رنگ ساخته نشده اند، متخصصین ومیکاپ آرتیست های حرفه ای به راحتی می توانند رنگ ها رو با هم ترکیب کنندو رنگ مو های فوق العاده تولید کنند.

توضیحات تکمیلی

رنگ موی ترکیبی در سالن زیبایی رها:

رنگ مو یکی از اجزای اصلی زیبایی است. مخصوصا در بانوان، همانطور که می‌ دانید خانم‌ ها بسیار برای این امر حساس هستند و میل به تغییر مدام در رنگ مو را دارند. اکثر خانم‌ ها نمی‌ دانند چه رنگ مویی باید استفاده کنند؛ تا جذاب به نظر برسند. بخاطر تنوع رنگ مو در بازار می‌ توان رنگ‌ های بسیار زیبایی را براساس رنگ پوست، چشم و حتی هیکل انتخاب کرد تا جذاب و زیبا به نظر برسید. اما میکاپ ارتیست های حرفه ای به راحتی بر اساس تجربه و شناخت چهره و جنس موی شما و همین طور بر اساس سلیقه ی شما می توانند بهترین رنگ مو را برای شما انتخاب کنند. از آنجایی که بسیاریاز زنگ های دلخواه به شکل دقیق در بازار وجود ندارد و یا اینکه به دلیل جنس موی شما میتواند تبدیل به رنگ دیگری بر روی مو شود، بهتر است با متخصصین این امر مشورت کنید تا آنها در صورت نیاز با ترکیب رنگ های مختلف، رنگ مورد علاقه و مد نظر شما را بسازند. حتی گاهی ممکن است برای رسیدن به رنگ دلخواه مجبور باشید چندین بار رنگ بزنید.

مهم ترین و ابتدایی ترین نکته برای یک آرایشگر شناخت صحیح رنگها و ویژگیهای آنهاست. برای کنترل مقدار یا تصحیح هر رنگی باید از رنگ مکمل آن استفاده کنید. به طور مثال برای کنترل کردن میزان رنگ نارنجی باید به آن آبی اضافه کنید. برای کنترل زردی رنگ مو نیز از رنگ بنفش استفاده کنید. همچنین دکلره کردن موها برای رسیدن به رنگ پایه میتواند به مو آسیب بزند برای همین باید حتما زیر نظر افرادی انجام گیرد که با تجربه باشند و دانش این موضوع ر ا کسب کرده باشند. کمی بی‌دقتی به زمان ماندن ماده دکلره روی سر شما یا اندازه آن، ممکن است خسارت زیادی به موهای شما وارد کند. به همین جهت بسیاری از بانوان به دلیل آگاهی از این آسیب‌ ها رغبتی به استفاده از دکلره ندارند. ولی نگران نباشید روش‌ های دیگری نیز برای روشن کردن موی شما بدون دکلره وجود دارد که حاصل ترکیب اکسیدان‌ ها با تن‌های متفاوت رنگ و واریاسیون‌ هاست. آگاهی میکاپ آرتیست با تجربه می تواند از آسیب به موی شما جلوگیری کند.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

آرایشی و بهداشتی

فرهنگی و آموزشی

رستوران و کافی شاپ

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!