کوتاهی مو به همراه اصلاح ابرو در سالن زیبایی مهسا و آزیتا همراه با ۴۷٪ تخفیف و پرداخت ۲۱۲۰۰ تومان به جای ۴۰۰۰۰ تومان

مهسا و آزیتا

معالی آباد
11 خرید5 امتیاز
00

توضیحات کوتاه

سالن زیبایی مهسا و آزیتا دارای محیطی بهداشتی و فضایی آرام و دلنشین همراه با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است

توضیحات تکمیلی

- اصلاح ابرو و کوتاهی مو در سالن زیبایی مهسا و آزیتا

ابرو قاب چشم است اگر چشم‌ها قاب‌های نامناسبی داشته باشند از زیبایی و جذابیت آنها کم می‌شود. پس باید قابی مناسب چشم‌هایتان انتخاب کنید بی‌توجه به مد روز‌ چون ممکن است مدل آن با چهره شما سازگاری زیادی نداشته باشد و جلوه چهره شما را از بین ببرد.

در هنگام برداشتن ابروها فقط به این نکته توجه کنید که چگونه چشم‌هایتان زیباتر می‌شود. اگر دوست دارید چشم‌هایتان کشیده‌تر به نظر برسد فاصله ابروها را نزدیک کنید اما اگر می‌خواهید چهره بازتری داشته باشید بین دو ابرو فاصله بیشتری ایجاد کنید. اگر دنباله ابرو به سمت پایین باشد مسن‌تر دیده می‌شوید و اگر دنباله ابروها به سمت بالا باشد هم چهره‌تان بازتر می‌شود و هم جوانتر به نظر می‌رسید،کوتاهی مو یکی از دلایل مراجعه خانم ها به سالن های زیبایی است. بسیاری از ما بدون داشتن مدل و آگاهی خاصی به آرایشگاه می رویم و بعد از کوتاه شدن موهایمان تازه متوجه می شویم که تصمیم و انتخابمان اشتباه بوده است اما دیگر موها کوتاه شده را نمی توان بازگرداند پس بهتر است قبل از هرچیزی آرایشگر مناسب خود را پیدل کنید.

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!

تخفیف های مرتبط

اصلاح با بند و شمع

سالن زیبایی فاطمه حیدری زاده

اطلاعات بیشتر...
36%تخفیف
25,00016,000
45%تخفیف
40,00022,000
50%تخفیف
35,00017,500

کوتاهی مو طبق مد روز

سالن زیبایی ملکه ایرانی

اطلاعات بیشتر...
50%تخفیف
35,00017,500