خدمات ناخن دست و پا در سالن آرایشی نسیما با تخفیف ویژه برای کاربران آفکادو

سالن آرایشی رز اسپا

فرهنگ شهر
160,000120,000
25%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
ترمیم ناخن170,000120,00031بدون محدودیت
ژلیش دست و پا130,000100,00014بدون محدودیت
لمینت ناخن180,000150,00025بدون محدودیت
کاشت ناخن300,000230,00024بدون محدودیت
پدیکور خیس130,00097,50025بدون محدودیت
کالوس و پدیکور160,000120,00025بدون محدودیت
مانیکور خیس40,00030,00025بدون محدودیت
ترمیم و ژلیش ناخن210,000160,00028بدون محدودیت
46 خریدبدون رای
160,000120,000
انتخاب کنید

توضیحات کوتاه

خدمات ناخن دست و پا در سالن آرایشی رز اسپاد با تخفیف ویژه با کادری مجرب و استفاده از مرغوب ترین مواد

توضیحات تکمیلی

خدمات ناخن دست و پا در سالن  آرایشی رز اسپاد با تخفیف ویژه

امروزه توجه به زیبایی دست و ناخن در بین خانها در اولویت قراردارد، چرا که یکی از مهمترین معیارهای مرتب و زیبایی در خانمها زیبایی ناخنها به شمار میرود در ادامه به بررسی کلیه خدمات ناخن و زیبایی میپردازیم.

خدمات ناخن سالن آرایشی رز اسپاد

مانیکور ناخن در سالن آرایشی رز اسپاد

مانیکور یک کلمه فرانسویست که در اصطلاح فارسی به معنای تمیز و مرتب کردن ناخنهای دست میباشد. در این روش ناخنهای دست توسط وسایل بهداشتی مخصوص مانیکور شامل موچین و قیچی مانیکور، لایه بردار و ژل محافظ و... پوستهای اضافه اطراف ناخن، پوسته های ناشی از کار با دستان با مواد شوینده یا غذایی تمیز و برطرف میشوند، با اینکار اطراف ناخن تمیز و لایه برداری میشود، پس از اتمام این مرحله با استفاده از سوهان شکل و ابعاد ناخنها یک اندازه و یک شکل شده و ظاهری مرتب و بسیار زیبا به خود میگیرند و در نهایت با استفاده از پولیش ناخن سطح روی ناخنها براق و درخشان میشود.

پدیکور ناخن در سالن آرایشی رز اسپاد

پدیکور ناخن نیز یک کلمه فرانسویست و همانند مانیکور به معنای تمیز و مرتب کردن ناخنهاست اما با این تفاوت که پدیکور مختص ناخنهای پا میباشد و در واقع به مرتب و تمیز کرئن ناخنهای پا پدیکور گفته میشود. مراحل کار پدیکور کاملا شبیه به مانیکور بوده و تمامی مراحل گفته شده برای ناخنهای پا انجام میگردد.

کاشت ناخن در سالن آرایشی رز اسپاد

کاشت ناخن مناسب افرادیست که ناخنهای ضعیف و کم رشد دارند و یا ظاهر ناخن آنها به صورت ژنتیکی زیبا نیست و ظاهری یک شکل ندارند همچنین در حالت کلی مناسب خانمهایی که عادت به جویدن ناخن دارند نیزبسیار مفید بوده چرا که موجب ترک عادتشان میشود و همیشه دارای ناخنهای زیبایی میشوند.

کاشت ناخن دارای نوع های متفاوتیست که از جمله : کاشت پودری، کاشت ژله ای، کاشت میکس، کاشت فیبر، کاشت قالبی، کاشت دیپینگ، کاشت سیلک و... از بین مدلهای متفاوت کاشت کاشت پودری ، کاشت ناخن ژله ای و کاشت میکس جز بهترین و پرطرفدارترین کاشتهای ناخن محسوب میشوند. در ادامه به بررسی مختصری از بهترین نوع های کاشت میپردازیم.

کاشت پودری ناخن در سالن آرایشی رز اسپاد

کاشت ناخن پودری یکی از بهترین انواع کاشت تا کنون محسوب شده است، چرا که جز مقاومترین و بادوامترین کاشتها میباشد و ظاهری زیبا به ناخن میبخشد. در این روش پس از از قالب گیری وتعیین اندازه ناخن به فرم و قدناخن دلخواه با استفاده از مواد ضد ویروس و آنتی باکتریال مواد کاشت روی ناخن قرار میگیرد و در نهایت پس از کاشت نیاز سوهان کشی میشود، یکی از معایب این روش تنها مدت زمان بیشتر برای کاشت و بعد از آن تا ترمیم نیازمند سوهان کشیدن میباشد بنابراین برای افرادی که وقت کافی برای رسیدگی و سوهان کشی ندارند مناسب نیست.

کاشت ژله ای ناخن در سالن آرایشی رز اسپاد

این روش از کاشت که به کاشت ژله ای معروف است نیز از کاشت پودری پرطرفدارتر میباشد چرا که دارای تمام ویژگیهای کاشت پودری بوده و علاوه بر آن نیاز به سوهان کشی ندارد اما ناگفته نماند که دوام آن نسبت به پودری تا حدی کمتر است که قابل چشم پوشیست. روش کاشت ژله ای بدین صورت است که پس از قالب گیری و تعیین فرم و اندازه ناخن، با استفاده از موادآنتی باکتریال و ضد ویروس، مواد کاشت که همانند نام آن، ژله ای میباشد بر روی ناخن قرار گرفته و در نهایت دستها در دستگاه UVقرارمیگیرد تا فرم گرفته و خشک شوند. این روش همانطور که گفته شد دیگر نیاز به سوهان کشیدن تا ترمیم را ندارد و بسیار ظاهری زیبا به دستها میبخشد.

کاشت میکس ناخن در سالن آرایشی رز اسپاد

کاشت میکس تلفیقی از کاشت پودری و کاشت ژله ای میباشد که میتوان آن را بهترین و کاملترین نوع کاشت دانست؛ این روش دارای مقاومت و دوام بسیار بالا و بدون نیاز به سوهان کشی تا ترمیم میباشد. روش کاشت میکس بدین صورت است که همانند کاشت پودری بعد از قالبگیری و تعیین فرم ناخن ، با استفاده از مواد آنتی قارچ ، مواد پودری کاشت روی ناخن انجام و سوهان کشی یشود و در اخر از ماده ژله ای کاشت استفاده میشود ومراحل کاشت ژله ای برروی ناخن انجام میشود.

کاشت میکس ناخن جز زیباترین و تمیزترین کاشتها محسوب مبشود و میتوان بهترین روش کاشت تا به امروز آن را نامید.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو

آرایشی و بهداشتی

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!