لذتی باور نکردنی همراه با تور ۴ روزه چابهار با تخفیف ویژه آفکادو

سایت آفکادو

بعثت
2,940,0002,646,000
10%تخفیف

زمان خرید به اتمام رسیده است.

بدون رای
2,940,0002,646,000

توضیحات کوتاه

ترانسفر توریستی دربستی چابهار،حتما برای هماهنگی تماس بگیرید. تور در صورتی که حداقل 10 نفر ثبت نام کنند برگزار می‌شود

توضیحات تکمیلی

تور۴ روزه چابهار با تخفیف ویژه در سایت آفکادو

گل فشان تنگ چابهار:

گل فشان تنگ که با نام گل‌فشان ناپگ نیز شناخته می‌شود، در نزدیکی روستای تنگ، در فاصله ۹۵ کیلومتری غرب بندر کنارک قرار دارد. این گل‌فشان شامل سه تپه کوچک می‌شود که از این تعداد یکی از آن‌ها همچنان فعال است و دو مورد دیگه به‌صورت غیرفعال درآمده‌‌اند. روی این تپه‌ها دهانه‌هایی به قطر چند سانتی‌متر دیده می‌شود که از دهانه گل‌فشان فعال کنونی به‌طور متناوب گل خاکستری رنگ خارج و به سوی دامنه‌ها سرازیر می‌شود. این عمل با لرزش خاک همراه است و گاهی به هنگام خروج گل، صدایی مانند شلیک تفنگ از آن به گوش می‌رسد.برای دسترسی به این گل‌فشان باید در مسیر کنارک به بندرعباس پیش برانید.

دریاچه صورتی چابهار:

این تالاب از آب هایی که در بین دره ای بین دو کوه جمع شده است به وجود آمده. آب هایی که از طریق بارندگی و طوفان های دریایی به صورت سرگردان در سطح زمین جاری هستند در این تالاب به هم می پیوندند. محیط زیست تالاب شرایط مناسبی برای زیست گونه های گیاهی و جانوری خاصی شده است. پرندگان مهاجر زیادی را در سفر به این تالاب صورتی می توانید ببینید. طول دریاچه لیپار بیش از 14 کیلومتر است و فضای آن بسیار بکر به نظر می رسد.

کوه های مریخی چابهار:

کوه‌های مریخی چابهار که با نام کوه‌های مینیاتوری نیز شهرت دارد، بخشی از طبیعت زیبای شهر همیشه بهاری چابهار محسوب می‌شود. متاسفانه این جاذبه طبیعی چندان مورد توجه واقع نشده و متاسفانه تاکنون اقدام مهمی برای ثبت این اثر طبیعی به‌عنوان یک ژئوپارک ملی در سطح جهان صورت نگرفته است. امیدواریم این اتفاق در آینده‌ای نزدیک به وقوع بپیوندد.

سایر خدمات موجود در آفکادو:

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!

تخفیف های مرتبط

تمام شد
تور کمپ ساحلی و تنگه نوردی

تور کمپ ساحلی و تنگه نوردی

باشگاه کوهنوردی آذرخش داراب

اطلاعات بیشتر...
280,000
تمام شد
تور یکروزه تنگ گمبیل

تور یکروزه تنگ گمبیل

آژانس هواپیمایی سفرهای آخر هفته

اطلاعات بیشتر...