زیبایی همیشگی با میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در سالن زیبایی فاطمه حیدری زاده با بهترین کیفیت و تخفیف ویژه

سالن زیبایی فاطمه حیدری زاده

زرهی
1,200,0001,000,000
17%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
نانو بروز/کانتور بروز1,200,0001,000,000171000
میکروبلیدینگ ابرو/فیبروز/بلدبروز/بریزی بروز1,100,000990,000101000
52 خریدبدون رای
1,200,0001,000,000
انتخاب کنید

توضیحات کوتاه

هاشور ابرو روشی است که امروزه اکثر بانوان برای پرتر نشان دادن ابرو از آن استفاده می کنند. با انجام این کار دیگر نیازی به استفاده از سایه ابرو و دیگر مواد آرایشی برای زیباتر کردن ابرو نیست.

توضیحات تکمیلی

زیبایی همیشگی با میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو

ابرو یکی از مهم‌ترین اجزای صورت است که تاثیر فراوانی در زیبایی صورت دارد. به همین دلیل است که افراد، توجه خاصی به آرایش ابروهای خود دارند و برای آن اهمیت قائل‌اند. میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن روش‌هایی برای رفع ایراد و نواقص ابرو یا ایجاد فرمی دلخواه برای ابرو است. این روش‌ها، در دسته آرایش نیمه دائمی قرار می‌گیرند.

میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ از نظر تکنیک مورد اجرا، شباهت‌های زیادی با هم دارند. اگر می‌خواهید ابروهایتان پرتر به نظر برسند و سایه دار باشند میکروپیگمنتیشن را انتخاب کنید. در این روش، افکت سایه‌دار روی ابرو ایجاد می‌شود. در میکروبلیدینگ، خطوط نازکی به شکل تارهای ابرو ایجاد می‌شود. می‌توانید برای حصول نتیجه بهتر، این دو تکنیک را با هم ترکیب کنید. در میکروبلیدینگ و مکروپیگمنتیشن، رنگ وارد عمق ۰/۰۸ تا ۰/۱۵ میلی‌متری می‌شود که نسبت به تاتو های معمولی سطحی تر است. رنگ استفاده شده در هر دو حالت یکسان است این رنگ ها ظاهری طبیعی تر دارند و مثل رنگ های تاتو در طولانی مدت و با اکسید شدن به رنگ های طوسی قرمز و یا سبز در نمی آیند و تغییر رنگ نمی دهند. در حالت کلی میکروبلدینگ ظریف تر بوده و ظاهری طبیعی تر به ابرو می هد اما بسته به نوع ابرو و میزان پر بودن آن بهتر است با میکاپآرتیست خود مشورت کنید و از هر یک از این گزینه ها و یا گزینه ی تلفیقی استفاده کنید. این دو روش نیمه دائمی هستند و در بهترین شرایط تا دو سال باقی می مانند و بعد از آن نیاز به ترمیم دارند.

میکروپیگمنتیشن را برای پوست سر هم استفاده می کنند. در این روش، پوست سر با ایجاد سایه و نقاط ریز، پرتر به نظر می‌رسد و درست شبیه به زمانی است که موها بعد از تراشیدن، تازه شروع به رشد کرده‌اند. این گزینه معمولا به مردانی که دچار طاسی شده‌اند پیشنهاد می‌شود و افکت رویش مو را در پوست سر ایجاد می‌کند. البته از روش میکروپیگمنتیشن غیر از ابرو برای اصلاح زخم‌های ناشی جراحی پلاستیک یا بازسازی هاله‌ی پستان و موارد مشابه استفاده می‌شود.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

گوشی موبایل

شنیون و میکاپ

زیبایی و جوانسازی

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!