آموزش و مشاوره برای راه اندازی صفر تا صد فست فود حرفه ای همراه با ۶۰٪ تخفیف و پرداخت 120000 هزار تومان به جای 300000 هزار تومان

فروشگاه مرکزی

ستارخان
300,000120,000
60%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
آموزش و مشاوره ۱ ساعته برای راه اندازی صفر تا صد فست فود حرفه ای300,000120,000601000
2 خریدبدون رای
300,000120,000

توضیحات کوتاه

قبل از هرگونه تصمیم گیری برای راه اندازی هر نوع فست فود , در ابتدا می بایست طرح توجیهی آن را با توجه به درجه کیفی فست فود (از یک ستاره الی پنج ستاره) تعیین و مشخص نمود تا بتوان با یک برنامه منظم و اصولی در این راه گام نهاد و احتمال هر گونه خطایی را به حداقل رساند و ریسک کار را به صفر نزدیک نمود .

توضیحات تکمیلی

مشاوره راه اندازی صفر تا صد فست فود:

قبل از هرگونه تصمیم گیری برای راه اندازی هر نوع فست فود ، در ابتدا می بایست طرح توجیهی آن را با توجه به درجه کیفی فست فود (از یک ستاره الی پنج ستاره) تعیین و مشخص نمود تا بتوان با یک برنامه منظم و اصولی در این راه گام نهاد و احتمال هر گونه خطایی را به حداقل رساند و ریسک کار را به صفر نزدیک نمود . منظور از درجه کیفی فست فود ، همان سطح و لول (Level) فروشگاه با توجه به میزان لوکس بودن امکانات و سطح کیفی سرویس دهی، سطح کیفی بهداشت ، سطح کیفی مشتری مداری ، سطح کیفی غذاها ، سطح قیمت غذاها و ... بوده که تعیین این سطح کیفی (درجه کیفی) بر اساس شاخص های بین المللی از یک ستاره تا پنج ستاره می تواند متغیر باشد . لازم به توضیح است درجه کیفی با درجه کمی متفاوت بوده و تعداد ستاره فست فود بر اساس درجه کمی تعیین نمی شود و فقط مربوط به درجه کیفی می باشد . برای اینکه بدانیم فست فود خود را در چه درجه کیفی راه اندازی کنیم ، موارد بسیار مهمی را باید از ابتدا در نظر گرفته و با توجه به آنها اقدام به راه اندازی فست فود با درجه کیفی یک ستاره الی پنج ستاره بنماییم که در این راه میتوانید با  بهره گیری از مشاوره کارآمد با ۱۵ سال سابقه اجرایی استفاده به عمل اورد.

کالاهای دیگر:

مداد چشم ضد آب مشکی بل

ریمل حجم دهنده کالیستا bold Volume

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!