کاشت مژه در قالب والیوم و سه بعدی با 50%تخفیف ویژه ی بانوان آفکادویی

سالن زیبایی آرمیلا

پاسداران
بدون رای
00

توضیحات کوتاه

اکستنشن مژه والیوم تکنیکی است که در آن به میزان دلخواه میتوان مژه ها رو پرتر نشان داد و این تکنیک کاملا تار به تار میباشد یعنی روی هر مژه شخص یک مژه والیوم قرار میگیرد.

توضیحات تکمیلی

  • تمام تکنسین‌ها به اجرای این روش کاشت مژه مسلط نیستند

شماباید به خوبی تحقیق کنید و گاهی هم خوش شانس باشید تا به سراغ کسی بروید که تسلط کامل به کاشت مژه والیوم داشته باشد باشد و به اندازه کافی ظرافت و دقت در کارش به کار گیرد. تکنسینی که انتخاب می‌کنید باید از ابزار‌ها و محصولات حرفه‌ای و با کیفیت استفاده کند تا شما به آن نتیجه‌ای که می‌خواهید برسید. دقت کنید که قیمت پایین می‌تواند ناشی از مصرف محصولات کم کیفیت باشد.

  • اکستنشن والیوم گران‌تر از سایر روش‌ها است

با توجه به اینکه کاشت مژه والیوم دقت زیادی می‌خواهد و تعداد مژه‌هایی که افزوده می‌شوند بیشتر است، طبیعتا هزینه این کار نسبت به روش‌های دیگر بالاتر می‌رود، اما اگر واقعا مژه‌های کم پشتی دارید امتحان کردن این روش ارزشش را دارد.

  • باید از مژه‌های خود بیشتر مراقبت کنید

احتمالا تکنسین کاشت توضیح خواهد داد که باید بسیار بیشتر از گذشته مراقب مژه‌های خود باشید. برخی به شما مواد سیلیکونی و شوینده‌هایی معرفی خواهند کرد که لازم است هرشب با استفاده از آن‌ها مژه‌های خود را تمیز کنید. همچنین بعد از مدت مشخصی لازم است اکستنشن شما ترمیم شود که به تبع این مسئله هزینه بردار است، اما دقت کنید که هرچه فواصل زمانی ترمیم هایتان کمتر باشد، هزینه هم کمتر می‌شود چرا که هربار مژه‌های کمتری کاشته می‌شوند.

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!

تخفیف های مرتبط

کاشت مژه

سالن زیبایی سعیده سبوکی

اطلاعات بیشتر...
52%تخفیف
250,000120,000

لیفت و لمینت مژه و ابرو

سالن زیبایی رزیتا ملیح پور

اطلاعات بیشتر...
38%تخفیف
400,000250,000