انواع خدمات ناخن در سالن زیبایی ژنوس با تخفیف ویژه برای کاربران آفکادو

سالن زیبایی ژنوس

ستارخان
18 خریدبدون رای
00

توضیحات کوتاه

اگر میخواهید از جدیدترین و به روز ترین طرح های کاشت و ژلیش ناخن که ترند شده اند ، با بهترین و به صرفه ترین قیمت بهره مند شوید ، سالن زیبایی ژنوس توصیه ی آفکادو به شماست.

توضیحات تکمیلی

انواع خدمات ناخن با تخفیف ویژه  آفکادو قابل ارائه در سالن زیبایی ژنوس

زیبایی و مرتب بودن ناخن ها همواره به انسان احساس نشاط و سرزندگی می دهد  و بدین جهت است که آرایش و رسیدگی به ناخن و بالاخص کاشت ناخن در بین خانم ها رواج روزافزونی پیدا کرده است.
ناخن به عنوان عضوی مهجور و در حاشیه مانده از بدن ما، دارای محاسن و فوائد بسیار زیادی می باشد. این عضو کراتینی سیستم پوششی بدن که مانند نمایشگری حساس قابلیت تصویر کردن کمی‌ها و کاستی‌های بدن ما را نیز دارد به عنوان عضوی بی روح، قابلیت تغییرپذیری داشته و با اعمال هنرهای پر ظرافت، به یکی از وجوه زیبایی بانوان تبدیل می گردد. یکی از این اعمال هنری پر ظرافت کاشت ناخن مصنوعی می‌باشد.
خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن را انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان، بطور مثال برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارند. استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است چون مانع آنها می‌شود. این ناخن‌های مصنوعی در اندازه‌های گوناگون و در رنگ‌های طبیعی و متنوعی موجود می‌باشند. برای عمل کاشت ناخن می‌بایست موارد زیادی را رعایت کرد، ابزار و مواد کاشت ناخن را شناخت و در صورت تصمیم برای انجام، این کار را زیر نظر متخصصین این کار انجام داد.

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!