بهترین رنگ مو، آمبره و سامبره و دکلره مو در سالن زیبایی حوران با تخفیف ویژه

سالن زیبایی حوران

صدرا فاز 1
140,00081,200
42%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
رنگ مو140,00081,20042بدون محدودیت
آمبره و سامبره600,000348,00042بدون محدودیت
دکلره مو600,000348,00042بدون محدودیت
11 خریدبدون رای

توضیحات کوتاه

آرایش و رنگ مو سبب تغییر چهره و تنوع در ظاهر می‌شود و در استایل و چهره‌ی افراد بسیار تأثیرگذار است. در سالن زیبایی حوران بهترین خدمات رنگ و لایت را دریافت کنید.

توضیحات تکمیلی

رنگ مو، آمبره و سامبره و دکلره مو(سالن زیبایی حوران):

آمبره :

از محبوب ترین متد های رنگ که طرفداران بسیاری دارد رنگ مو آمبره است . دکلره کردن موها در رنگ مو آمبره یکی از اصلی ترین مراحل است. موها را به این دلیل که رنگ قبلی از بین برود دکلره می کنند اما باید مراقب باشید موهایتان خیلی دکلره نشود و ریشه ی اصلی موهایتان پیدا باشد. روش رنگ کردن موها به روش آمبره این چنین است که ریشه موهایتان باید تیره تر باشد و رنگ موها هر چه به ساقه می رود به رنگ روشن در می آید.

بالیاژ :

بالیاژ در واقع تکنیک رنگ کردن موها بصورت آزادانه و با دست است. بالیاژ یک لغت فرانسوی می باشد و حالت پیشرفته روش سنتی یعنیفویلمی باشد بدین معنی که در این روش از فویل استفاده نمی شود .

سامبره :

آمبره و سامبره هر دو به معنای تغییر در درجه روشنایی مو از تیره به روشن است، با این تفاوت که در مدل آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه می رسیم رنگ روشن تر است. اما سامبره، این تغییر روشنایی ملایم تر صورت می پذیرد. در این تکنیک ها درک درست هایلایت مو و انواع مختلف لایت های مو حائز اهمیت است.

خانمهای عزیز توجه کنند که اگرچه آمبره و سامبره شامل روشهایی می شوند که که نگهداری کمتری می خواهند و در ضمن تجدید رنگ مو با سرعت کمتری اتفاق می افتد اما این نکته حائز اهمیت است که رنگ ریشه ی شما زمان تجدید رنگ را نشان می دهد. یعنی اگر شما دارای ریشه موی سفید رنگ یا خاکستری رنگ هستید حتما به طور مرتب در فواصل زمانی منظم آمبره و سامبره خود را (البته ترجیحا با همان فرمول رنگ موی سابق) تکرار نمایید.
سه نوع رنگ موی آمبر وجود دارد: آمبر کلاسیک و آمبر معکوس و آمبر فانتزی.

  •  آمبر کلاسیک : ساقه مو روشتنر از ریشه مو است.
  • آمبر معکوس: ریشه مو ها روشنتر از ساقه ی مو است.
  • آمبر فانتزی: ریشه مو ها تیره و ساقه مو ترکیبی از رنگهای مختلف فانتزی متضاد است.

سایر کالاها و خدمات آفکادو:

لوازم خانگی برقی

مراقبت پوست

آرایش چشم و ابرو

 

 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!