پدیکور و کف سابی پا با کوکتل و نمک و فرم دهی به ناخن و ماساژ با روغن در سالن زیبایی السا با تخفیف آفکادو

سالن زیبایی السا

پل پیرنیا
120,000100,000
17%تخفیف

زمان خرید به اتمام رسیده است.

6 خریدبدون رای
120,000100,000

توضیحات کوتاه

پدیکور راهی عالی برای سالم ماندن ناخن ها و پوست شما و همچنین ایجاد ظاهری مطلوب برای پا است. پاها فشار کار روزانه را تحمل می نمایند بنابراین سالم نگه داشتن آنها مهم است.

توضیحات تکمیلی

پدیکور و کف سابی پا با کوکتل و نمک و فرم دهی به ناخن و ماساژ با روغن در سالن زیبایی السا:

از فواید پدیکور و کف سابی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در صورت اینکه به طور منظم پدیکور انجام شود باعث افزایش گردش خون شد، از بیماری های ناخن جلوگیی می شود، به کاهش استرس بسیار کمک می کند، باعث لایه برداری پوست و از بین رفتن کالوس پا می شود، عفونت های قارچی برطرف می شود و ماساژ انجام شده در هنگام پدیکور با تقویت گردش خون، تورم و بی حسی عضلات و درد موجود در آنها را از بین می برد.

عمدتا انجام کف سابی پا به کسانی توصیه می شود که کف پای خشک و پاشنه‌ های ترک خورده دارند .  به منظور آن که افراد پا هایی زیبا ، نرم و تمیز داشته باشند ،  پیشنهاد می گردد که کف سابی پا را امتحان کنند .

کفسابی و پدیکور پا در چندین مرحله انجام می شود:

مرحله ی اول :از سوهان و رنده ی پا استفاده می شود تا پوست های مرده و خشک شده ی کف پا را از بین ببرد.

مرحله ی دوم: پاها را در آب گرم قرار داده و به آب می توان انواع روغن ،  ویتامین ،  صابون معمولی یا معطر ،  نمک و یا حتی روغن‌ های معطر اضافه نمود .  از ویتامین‌ ها ، روغن ‌ها و شوینده ‌های حاوی ویتامین‌های Aو E نمک اپسوم(  درمانی برای پوست ‌های ترک خورده و پاشنه‌ های دردناک ) نیز می توان بهره گرفت .

مرحله ی سوم: 5 دقیقه پاها در آب و مواد قرار می گیرند و سپس سوهان کشیده شود و نواحی آسیب دیده پا و خشک  و ترک پا را از بین برد

مرحله ی 4: با استفاده از کرم ها و لوسیون های کف پا آنها را مرطوب و آب ‌رسانی می کنند. بیشتر باید به قسمت‌ هایی از کف پا کرم زده شود که سوهان کشیده شده است .  به جای کرم می ‌توان از انواع روغن ‌های معطر یا لوسیون نیز استفاده نمود.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

زیبایی و جوانسازی

تزریق ژل

آرایشی و بهداشتی

 

 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!

تخفیف های مرتبط