رنگ مو، دکلره و مش در سالن مهسا و آزیتا همراه با تخفیف ویژه

مهسا و آزیتا

معالی آباد
35,00028,000
20%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
مش مو ( هر شاخه مو )35,00028,00020بدون محدودیت
15 خریدبدون رای
35,00028,000
+-
اضافه به سبد خرید

توضیحات کوتاه

یکی از ابزارهای تنوع و زیبایی در چهره خانم ها رنگ موی آن ها می باشد. این مساله از دیرباز در جوامع بشری وجود داشته است با این تفاوت که در زمان های قدیم مردم از رنگ های طبیعی برای رنگ کردن موی خود بهره می بردند و در عصر جدید از رنگ هایی که تنوع بسیار بیشتری نسبت به گذشته دارند, استفاده میکنند

توضیحات تکمیلی

 رنگ، مش، لایت، دکلره تخصصی مو در سالن مهسا و آزیتا:
مو یکی از اساسی ترین بخش های زیبایی ظاهر زنانه است که تاثیر بسیار زیادی را در چهره و باز و بسته بودن آن ایجاد می کنداز ترکیب رنگ ها و انجام روش های مختلف مدل های مختلفی از لایت های مو ایجاد می شود که با هربار استفاده از آن می توانید زیبایی خود را دو چندان کنید.

مش کردن یک روش رنگ کردن موها به شمار می آید که در آن رنگ پس زمینه مو با تارهای رنگ شده جدید در تضاد هستند و این ترکیب رنگ می تواند ظاهر مناسبی را به چهره ببخشد. مش کردن اکثرا در بانوان و گاها در آقایان مشاهده می شود. برای مش کردن موها نیاز به دکلره و اکسیدان و رنگ مورد نیاز است. این روش نیاز به تخصص و مهارت دارد لذا اغلب در ارایشگاه ها انجام می شود که به مو ها به دلیل کم تجربه بودن، آسیبی وارد نشود.

دکلره کردن یعنی بی رنگ کردن مو و رساندن مو به رنگ پایه ای بی رنگ، افرادی موهای خود را دکلره میکنند که میخواهند موهای خود را روشن رنگ کنند یا فانتزی که باید پایه موهای خود را بی رنگ کنند تا رنگ مورد نظر را رو موهای خود داشته باشند.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

مراقبت پوست

مراقبت مو

خدمات تتو

 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!