شنیون و میکاپ در سالن زیبایی مهسا و آزیتا با بهترین کیفیت و تخفیف ویژه

مهسا و آزیتا

معالی آباد
350,000330,000
6%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
میکاپ سالن مهسا و آزیتا350,000330,0006بدون محدودیت
شنیون سالن مهسا و آزیتا250,000220,00012بدون محدودیت
2 خریدبدون رای
350,000330,000
انتخاب کنید

توضیحات کوتاه

یک میکاپ و شینیون زیبا توسط دستان هنرمند آرایشگر متبحر امکان پذیر است. آرایشگر باید بداند که کدام نوع میکاپ و شینیون به چه فرم صورت و مویی مناسب است.

توضیحات تکمیلی

شنیون و میکاپ ويژه

شینیون به معنای جمع کردن مو در پشت سر است ولی معمولا حالت دادن و یا جمع کردن موها به شکلی زیبا و خوش فرم را شینیون می گویند که در آن از وسایلی از قبیل سشوار، بابلیس، ویو و اتوی مو استفاده می شود. شینیون حرارتی با کمترین مقدار سنجاق و یا حتی بدون سنجاق آرایش مو انجام می شود. درشینیونکاغذی موها در دسته های ورقه ای نازک و ظریف حالت داده می شوند. برخی از ابزار شینیون کش، تل، تور نامرئی، کلیپس، سنجاق، گیره فلزی، شانه پوش، تافت، بیگودی، موی اضافه، چوب شینیون و پروتز زیر کار است. با براشینگ موها  آنها را برای حالت دهی آماده کنید.در نهایت با مشاوره آرایشگرهای حرفه ای می توانند انتخاب مناسبی از میان مدل های مختلف میکاپ هندی عروس و یا عربی و اروپایی داشته و شبی زیبا و خاطره انگیز را با آن زیباتر کنند.

یک میکاپ و شینیون زیبا توسط دستان هنرمند آرایشگر متبحر امکان پذیر است. آرایشگر باید بداند که کدام نوع میکاپ و شینیون به چه فرم صورت و مویی مناسب است. سالن زیبایی مهسا و آزیتا مناسب ترین انتخاب برای شما که می خواهید همیشه آراسته باشید.کادری مجرب در سالن زیبایی مهسا و آزیتا با جدیدترین متدهای آرایشی و مرغوب ترین مواد آرایشی بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند و شما را به مشتری همیشگی خود تبدیل می کنند.

 

 

ساير کالاها و خدمات موجود در سايت آفکادو:

انواع ماساژ در ماساژ هوابرد با تخفیف ویژه برای کاربران آفکادو

رژگونه کد LB22 لدورا با تخفیف ویژه

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!

تخفیف های مرتبط