شنیون و میکاپ در سالن زیبایی مهسا و آزیتا با بهترین کیفیت و تخفیف ویژه

مهسا و آزیتا

معالی آباد
156,000120,000
24%تخفیف

زمان خرید به اتمام رسیده است.

2 خریدبدون رای
156,000120,000

توضیحات کوتاه

یک میکاپ و شینیون زیبا توسط دستان هنرمند آرایشگر متبحر امکان پذیر است. آرایشگر باید بداند که کدام نوع میکاپ و شینیون به چه فرم صورت و مویی مناسب است.

توضیحات تکمیلی

شنیون و میکاپ در سالن مهسا و آزیتا:

شینیون به معنای جمع کردن مو در پشت سر است ولی معمولا حالت دادن و یا جمع کردن موها به شکلی زیبا و خوش فرم را شینیون می گویند که در آن از وسایلی از قبیل سشوار، بابلیس، ویو و اتوی مو استفاده می شود. شینیون حرارتی با کمترین مقدار سنجاق و یا حتی بدون سنجاق آرایش مو انجام می شود. درشینیونکاغذی موها در دسته های ورقه ای نازک و ظریف حالت داده می شوند. برخی از ابزار شینیون کش، تل، تور نامرئی، کلیپس، سنجاق، گیره فلزی، شانه پوش، تافت، بیگودی، موی اضافه، چوب شینیون و پروتز زیر کار است. با براشینگ موها  آنها را برای حالت دهی آماده کنید.در نهایت با مشاوره آرایشگرهای حرفه ای می توانند انتخاب مناسبی از میان مدل های مختلف میکاپ هندی عروس و یا عربی و اروپایی داشته و شبی زیبا و خاطره انگیز را با آن زیباتر کنند.

یک میکاپ و شینیون زیبا توسط دستان هنرمند آرایشگر متبحر امکان پذیر است. آرایشگر باید بداند که کدام نوع میکاپ و شینیون به چه فرم صورت و مویی مناسب است. سالن زیبایی مهسا و آزیتا مناسب ترین انتخاب برای شما که می خواهید همیشه آراسته باشید.کادری مجرب در سالن زیبایی مهسا و آزیتا با جدیدترین متدهای آرایشی و مرغوب ترین مواد آرایشی بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند و شما را به مشتری همیشگی خود تبدیل می کنند.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!

تخفیف های مرتبط

میکاپ و شنیون

میکاپ و شنیون

سالن زیبایی به نگار

اطلاعات بیشتر...
50%تخفیف
300,000150,000

شنیون و میکاپ

سالن زیبایی تارای من

اطلاعات بیشتر...
14%تخفیف
150,000130,000
تمام شد

میکاپ

سالن زیبایی خورشید رخ

اطلاعات بیشتر...
تمام شد

شنیون

سالن زیبایی خورشید رخ

اطلاعات بیشتر...
تمام شد