براشینگ در سالن زیبایی مهسا و آزیتا همراه با تخفیف ویژه در آفکادو

مهسا و آزیتا

معالی آباد
75,00063,000
16%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
براشینگ مو75,00063,00016بدون محدودیت
بابلیس مو75,00063,00016بدون محدودیت
7 خرید5 امتیاز

توضیحات کوتاه

به طور کلی حالت دادن مو به وسیله سشوار و برس را براشینگ می گویند. براشینگ می تواند موهایی با مدل های زیبا و جذاب را به شما هدیه دهد

توضیحات تکمیلی

بابلیس و براشینگ مو با تخفیف ویژه :

براشینگ یک آرایش برای موهای شماست. همانطور که مواد و ابزارهای آرایشی نقش کلیدی در نوع آرایش و زیبایی آن را ایفا می کنند، ابزارهای براشینگ هم باید درست و حرفه ای انتخاب شوند تا یک براشینگ حرفه ای انجام شود.برای براشینگ مو اولين موردي كه بايد در نظر بگيريد يك سشوار خوب و حرفه اي است. ممكن است فكر كنيد اگر يك سشوار كوچك معمولي با قدرتي پايين داشته باشيد، آسيب كمتري در براشينگ متوجه موهاي شما خواهد بود، اما به ياد داشته باشيد زمان يك معيار طلايي براي يك براشينگ سريع و كامل است. هر چقدر خشك شدن و حالت پذيري موهاي شما در زمان كمتري انجام شود احتمال آسيب رسيدن به آنها كمتر خواهد بود. پس داشتن يه سشوار حرفه اي و پر قدرت مي تواند براشينگ سريع و كاملي را تحويل شما دهد. در سشوار های حرفه ای امکانات بیشتری نیز بکار رفته است که در بالا بردن کیفیت براشینک بسیار موثر هستند.

 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
یک دیدگاه

مهسا طباطبایی
مهسا طباطباییانتشار: 1398/09/28 ، 12:47
من در تاریخ 98/9/26 به مرجان خانم جهت براشینگ مراجعه کردم و قرار ما ساعت 5 بعد از ظهر بود و من 6 باید به مهمانی میرسیدم ولی ایشان بدون اطلاع دادن ساعت 5/40 رسیدن و بعد از براشینگ به پیشنهاد ایشون موهامو با اتوی مو کرولی کردن با شارژ مبلغ 20 هزار تومان و متاسفانه موهای من برای نیم ساعت هم دوام نیاورد و اصلا حالتی نداشت و من بعد از رفتن به منزل مجبور شدم خودم موهامو جمع کنم.
کارشناس سایت
آفکادو
با سلام کاربرگرامی
مراتب حتما توسط کارشناسان مربوطه پیگیری خواهد شد. هدف آفکادو جلب کامل رضایت شماست!