تور3 روزه جزیره هرمز با 10% تخفیف آفکادو

آژانس هواپیمایی سفرهای آخر هفته

18 خریدبدون رای
00

توضیحات کوتاه

حتما برای هماهنگی تماس بگیرید. تور در صورتی که حداقل 10 نفر ثبت نام کنند برگزار می‌شود

توضیحات تکمیلی

تور 3 روزه جزیره هرمز

جزیره هرمز یکی از زیبایی های کشور ایران و جنوب کشور است. این جزیره دارای زیبایی های بسیاری است که برخز از آنها را در اینجا بیان میکنییم.

دره مجسمه ها

دره مجسمه ها یا دره تندیس‌ها یکی از زیبا ترین جاذبه های طبیعی در جزیره هرمز است. دره مجسمه ها در کنار دریای خلیج فارس قرار دارد و فرسایش سنگ های آن توسط آب در طول سال های طولانی سبب به وجود آمدن اشکال متفاوت در صخره های این منطقه شده‌ است.

فرش خاکی هرمز

فرش خاکی هرمز هر سال به‌شکل مجزا طراحی و اجرا می‌شود و به عنوان نشانه‌ای از فرهنگ و تمدن این جزیره از آن یاد می‌شود. فرش خاکی با استفاده از نشانه‌های طبیعی ارزشمند جزیره هرمز و با استفاده از از انواع خاک‌های رنگی موجود در این جزیره مانند خاک‌های سرمه، سرخ، آهک، سبز و دیگر خاک‌های رنگی طراحی می‌شود.

غار الاهه نمک

غار الهه نمک ، که با نام الهه نمکی و دره نمک تبرزن هم شناخته می‌شود، در منطقه‌ای پر از تپه‌ها و کوه‌های رنگارنگ قرار دارد که به دلیل مواد معدنی غنی رنگارنگ است.

خاک سرخ جزیره هرمز

خاک جزیره هرمز به‌دلیل مواد معدنی فراوانی که در خاک آن وجود دارد، سرخ است.  گرداگرد این جزیره خاک قرمز رنگ به چشم می‌خورد و به دلیل برخورد آب ساحل به این خاک ها، شما آب قرمز را هم در سواحل آن مشاهده میکنید.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

آموزشگاه موسیقی علی آزاد

ورزش و سرگرمی

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!