چهره اي جوان با تزريق بوتاکس در کلينيک زنديه با تخفيف ويژه در آفکادو

کلینیک زندیه

قدوسی غربی
750,000580,000
23%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
تزريق بوتاکس750,000580,00023بدون محدودیت
بدون رای
750,000580,000
+-
اضافه به سبد خرید

توضیحات کوتاه

چهره اي جذاب و جوان با تزريق بوتاکس با قيمت استثنايي فقط در آفکادو

توضیحات تکمیلی

بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس از جمله روش‌های کم‌تهاجمی جوانسازی پوست است و به عنوان روشی ایمن و موثر برای از بین بردن خطوط ظریف و همچنین چین و چروک‌های اطراف چشم بیشترین کاربرد را دارد. البته برای رفع خطوط بقیه‌ی بخش‌های صورت مثل خط اخم یا خطوط افقی پیشانی هم می‌توان از طریق  تزريق بوتاکسبه پيشاني استفاده کرد.

بوتولونیوم نوع A چیست؟

بوتولونیوم نوع A که تقریباً تمامی داروهای تزریقی بوتاکس از آن ساخته شده‌اند، نوعی ماده‌یِ سمی برای اعصاب یا نوروتوکسین است که می‌تواند عملکرد اعصاب را به طور موقت از کار بیندازد. عضلات ارادی بدن (مثل آن‌هایی که در صورت قرار دارند) در صورتی منقبض می‌شوند که پیام انقباض از طرف مغز و از طریق اعصاب حرکتی به آن‌ها برسد. در صورتی که در محل عضله، سم بوتولونیوم وجود داشته باشد، عملکرد عصب حرکتی مختل شده و عضله فلج می‌شود.

بوتولونیوم به صورت طبیعی توسط باکتری کلستردیوم بوتولونیوم تولید می‌شود. در حالتی که بوتولونیوم توسط باکتری تولید شود، یکی از کشنده‌ترین سم‌های تولید شده در طبیعت به شمار می‌رود. برای یک انسان ۷۰ کیلوگرمی، تنها ۷۰ میلی‌گرم از این سم می‌تواند کشنده باشد. بوتولونیوم همان سمی است که در صورت نجوشاندن غذاهای کنسروی، باعث بوتولیسم می‌شود که بیماری‌ کشنده‌ای است.بنابراين تشخيص و تجربه پزشک در اين امر بسيار مهم ميباشد.

ساير کالاها و خدمات موجود در سايت آفکادو:

بوفه آزاد صبحانه در رستوران هتل تالار همراه با تخفیف ویژه

یک ساعت هیجان در بزرگترین اتاق فرار خاورمیانه پنیک روم با تخفیف ویژه

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!