کراتینه مو در سالن زیبایی به نگار همراه با تخفیف ویژه برای کاربران آفکادو

سالن زیبایی به نگار

شهرک گلستان
1,500,0001,100,000
27%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
کراتینه و صافی موی کوتاه تا روی سرشانه2,000,0001,650,00018بدون محدودیت
کراتینه و صافی موی بلند تا روی باسن3,500,0003,300,0006بدون محدودیت
کراتینه موی کوتاه1,500,0001,100,00027بدون محدودیت
کراتین تا روی بند سوتین2,500,0002,200,00012بدون محدودیت
بدون رای
1,500,0001,100,000
انتخاب کنید

توضیحات کوتاه

تا قبل از اینکه شخصاْ برم سالن تصور نمیکردم خدمات ، اینقدر حرفه ای و با کیفیت باشه ! همه چیز فوق العاده بود از وقت گذاشتن برای کار و خواسته مشتری تا موادی که استفاده می شه همه رضایت بخش ، حرفه ای و تخصصی اند.

توضیحات تکمیلی

کراتینه مو در سالن زیبایی به نگار با تخفیف ویژه :

موهای شما به دلیل آب و هوا ی آلوده و مواد شیمیایی و دکلره های متعدد و استفاده از سشوار و حالت دهنده های مو و یا حتی عوامل ژنتیکی و بیماری های مختلف خشک و آسیب دیده می شود با کراتینه کردن مو می توانید آنها را احیا کنید:

  • بازگرداندن کراتین مو که در اثر استفاده از مواد شیمیایی و آب و هوای آلوده و استفاده بیش از حد از اتو مو و سشوار از بین رفته.
  • صاف کننده و درخشان کننده مو
  • ترمیم موهای آسیب دیده
  • کراتینه کردن مو برای درمان، بازیابی و بازسازی نواحی آسیب دیده مو است توسط کراتین ( ماده ای که در ساختار مو وجود داره ).
  • کراتین پروتئین قوی ِ که ماده اصلی برای محافظت و استحکام مو است و با افزایش سن و استفاده از مواد شیمیایی و آب و هوای آلوده باعث کاهش درصد وجود کراتین در مو می شه که کراتینه کردن مو باعث می شه که کراتین از دست رفته مو به مو برگرده.
  • کراتینه مو باعث ترمیم موهای آسیب دیده می شه که این تاثیر دائمی است و موهای آسیب دیده رو درمان می کنه. همچنین کراتینه مو، موهای وز و یا فر رو صاف می کنه که این تاثیر معمولا بین 3 تا 6 ماه بسته به نوع کراتینه کردن مو ماندگاری داره
کراتینه یک پروتئین است که به طور طبیعی در موهای شما وجود دارد که باعث صاف شدن و درخشندگی موها می‌گردد. در افرادی که موهای فر یا وز دارند، این پروتئین به میزان کافی جهت نرم کردن ساختمان مو وجود ندارد. کراتینه کردن مو عمدتا با جایگزین کردن محتوای کراتین مو عمل می‌کند. می‌تواند موهای فر را صاف و نرم کرده و آن‌ها را به‌ مدت چند ماه براق و بدون پیچش نگه ‌دارد. سالن به نگار خدمات کراتین مو را به بهترین وجه و با صد در صد تضمین ارائه میدهد.
سایر خدمات و کالاهای آفکادو:
 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!