کوتاهی مو همراه با براشینگ در سالن زیبایی پریسا فیروزی

سالن زیبایی پریسا فیروزی

چمران
5 خریدبدون رای
00

توضیحات کوتاه

تمامی قیمت ها برای موی کوتاه می باشد وبرای موی بلند و متوسط بسته به سایز موی هرشخص متفاوت است.

توضیحات تکمیلی

موی کوتاه، مناسب چه افرادی است؟

برای این که بدانید موی کوتاه به شما می‌آید یا نه؛ و ازکابوس هولناک از دست دادن زیبایی‌تان پس از کوتاهی مو خلاص شوید؛ یک آزمون بسیار ساده وجود دارد.

روشی به نام روش 2/25 وجود دارد، که در آن مداد را در زیر چانه تان و خط کش از زیر گوش تا چانه تان قرار می‌دهید. فاصله برخورد خط کش و مداد را اندازه گیری کنید. اگر 2/25 اینچ معادل 5/5 سانتی متر بود، موی کوتاه برای شما مناسب است؛ اما اگر از این مقدار بیشتر بود، موی کوتاه چندان به شما نمی‌آید.

مدل مو ی کوتاه برای افراد با صورت کشیده باید کمی از قسمت جلوی مو بر روی پیشانی قرار بگیرد، تا کمی از پیشانی را بپوشاند. برای افرادی که گردن بلندی دارند، بهتر است مدل‌های اسپرت انتخاب شود؛ چرا که قسمت پشت مو، به نسبت مدل‌های دیگر بلندتر است.

در صورتی که گردن کوتاه‌تری دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم از مدل‌های موی باب استفاده کنید.

براشینگ

عمل حالت دادن مو به وسیله ی برس و حرارت٬ براشینگ گفته می شود . حرارت دادن معملا با سشوار انجام می شود چون به هر ترتیب حرارت سشوار موجب تبخیر آب موها و آسیب  رساندن به آن می شود باید توجه داشت که همواره سشوار در فاصله 30 سانتی متری مو ها نگه داشته شود. ضمنا از بین برس ها برس های فلزی برای سشوار کشیدن مناسب تر هستند و بهترین شکل را به موهای تان خواهند داد.

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
یک دیدگاه

نسیم شمس
نسیم شمسانتشار: 1402/03/20 ، 16:55
دقیقا طبق مدلی که نشونشون دادم موهای منو کوتاه کردن وواقعا حرفه ای هستن؛اگر دنبال یه هیر کات حرفه ای هستین همینجا رو پیشنهاد میکنم
کارشناس سایت
آفکادو
با تشکر از نظر شما

تخفیف های مرتبط

انواع مدلهای کوتاهی مو

سالن زیبایی رزیتا ملیح پور

اطلاعات بیشتر...
29%تخفیف
280,000200,000
34%تخفیف
180,000120,000
55%تخفیف
200,00090,000