خدمات رنگ و لایت مو در سالن زیبایی پریسا فیروزی

سالن زیبایی پریسا فیروزی

چمران
بدون رای
00

توضیحات کوتاه

تمامی قیمت ها برای موی کوتاه می باشد وبرای موی بلند و متوسط بسته به سایز موی هرشخص متفاوت است.

توضیحات تکمیلی

تفاوت های عمده روش رنگ مو آمبره ، سامبره و بالیاژ

آمبره

در آمبره مو  ریشه موها تیره تر هستند و هر چه به سمت ساقه و نوک موها پیش میرویم ، رنگ موها روشن ‌تر می شود. در تکنیک آمبره، موها ظاهری دو رنگ پیدا می ‌کنند. برای این کار کافی است، قسمت پایینی موها روشن شود که اینکاربهوسیله یدکلره انجام می شود. یکی از بهترین مزیت های آمبره تماس پیدانکردن مواد دکلره با ریشه مو است؛ چرا که تنها انتهای مو دکلره می شود وهیچ گونه آسیبی به پیاز مو وارد نمی شود.مزایای این روش علاوه بر صرفه اقتصادی این است که نیاز چندانی به مراقبت هر روزه ندارد.

بالیاژ

دراین روش موها با حرکت رفت و برگشتی برس رنگ مثل جارو کشیدن رنگ‌ می شوند. در این روش نیز هرچه به سمت انتهای مو نزدیک می شویم، رنگ مو روشن ‌تر می ‌شود. دربالیاژ رنگ روشن فقط در قسمت سطحی مو اعمال‌ شده و قسمت‌های زیرین مو تیره باقی می ‌مانند. اکثر بازیگران و ستارگان هالیوودی به دلیل جلوه ی زیبای مو ها با بالیاژ این تکنیک را برای رنگ کردن مو های خود به کار می برند.

سامبره

رنگ موی سامبره نسبت به آمبره و بالیاژ، تکنیک مدرن تری دارد. سامبره در واقع ترکیبی از تکنیک های آمبره و بالیاژ می باشد. تکنیک سامبره خیلی به آمبره شبیه است، به همان ترتیب که رنگ مو از ریشه مو تیره و هرچه به سمت انتها ی مو نزدیک میشویم روشن تر می شود تنها تفاوت آن به این صورت است که تغییر تناژ رنگ مو به شکل ملایم تری نسبت به روش آمبره انجام می شود،همچنین این تکنیک بر خلاف آمبره که معمولا برای موهای تیره مناسب است، در رنگ های مختلف از جمله بلوند نیز قابل پیاده سازی است.

 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!