زیبایی دوچندان با میکاپ و شنیون در سالن زیبایی السا همراه با تخفیف ویژه

سالن زیبایی السا

نصر
800,000650,000
19%تخفیف
عنوانقیمتقیمت در تخفیفدرصد تخفیفموجودتعداد موجود
میکاپ تخصصی و ویژه800,000650,000191000
شنیون تخصصی و ویژه مو500,000375,000251000
3 خریدبدون رای
800,000650,000
انتخاب کنید

توضیحات کوتاه

زیبایی ات را به رخ بکش! پیشنهاد ویژه ما به شما : خدمات میکاپ و شنیون تخصصی در سالن زیبایی السا.

توضیحات تکمیلی

شنیون و میکاپ مجلسی در سالن زیبایی السا

آرایش مو با عنوان شنیون به معنای فرم دادن و جمع کردن موی سر به صورتی زیبا و جذاب است، که این کار به ابزار و وسایل خاصی نیازمند است. برای مرتب کردن موها ابتدا با استفاده از سشوار کلاهی و یا سشوار دستی تمامی موها صاف و یک دست می شود و توسط گیره های کوچک فلزی و یا موگیر، دسته های مو به فرم های خاص روی سر جمع شده و آرایش داده می شوند، برای حجم دهی بیشتر زیر موها می توان از پرتزهای اسفنجی استفاده کرد و گیر مویی ها را در آن فرو برد تا شنیون بزرگ تر و حجیم تری داشت. شنیون انواع و اقسام بسیاری دارد که می توان به جمع یا باز بودن موها اشاره کرد.

برای زیبایی بیشتر در شینیون میتوان از کش سر، گیره سر، تل سر، تور شینیون، کلیپس، انواع بیگودی، تورهای نامرئی، موهای مصنوعی استفاده کرد.

 

در ادوار گذشته و در کشورهای مختلف مدل های مختلف آرایش مو دستخوش تغییرات بسیاری شده و ملاک های زیبایی مو کاملاً تغییر کرده است، در هر دوره تاریخی نوع خاصی از مدل مو و شینیون ترویج پیدا کرده است. طی چند سال اخیر شینیون از نظر اجرا در ترکیب با انواع بافت مو و شینیون های باز و نیمه باز پیشرفت چشمگیری کرده و همچنین از جایگاه خاصی برخوردار شده است.

امروزه در مراسم جشن و شادی رسمی مانند عروسی، نامزدی، تولد، سالگرد ازدواج و … خانم ها بدون مدنظر قراردادن مد موهای رایج از شینیون برای زیباتر شدن و آراستن موی سر خود بهره می برند و با توجه به معیارهای جاری روز، شینیون خود را متفاوت اجرا می‌کنند.به شما پیشنهاد می شود آرایش و میکاپ خود را در چنین روزهای خاص زندگی خود، با سالن السا دو چندان کنید.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

رستوران و فست فود

کالای دیجیتال

جوانسازی و زیبایی پوست

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!