پوستی شفاف با پکیج مزونیدلینگ در کلینیک لیزر و زیبایی درما همراه با 30٪ تخفیف و پرداخت 350000 تومان به جای 500000 تومان

کلینیک زیبایی و لیزر درما

زرهی
2 خریدبدون رای
00

توضیحات کوتاه

میکرونیدلینگ که به درمان تحریک کلاژن سازی نیز معروف است نوعی روش تحریک مکانیکال جهت ترمیم آسیب های ساختاری پوست است که منجر به بازسازی بافت آسیب دیده و تغییر یافته می گردد. هدف این درمان، بهبود ظاهر و عملکرد پوست می‌باشد.

توضیحات تکمیلی

رویای داشتن پوستی صاف و عاری از چین و چروک در هر دوره ای دغدغه بشر بوده است . در سال های اخیر روش هایی چون " میکرونیدلینگ " طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است . میکرونیدلینگ که به نظر می رسد از روش مصریان باستان الهام گرفته شده است در حقیقت نوعی لایه برداری پوست است که تا حدودی رویای داشتن پوستی جوان و عاری از لک را برآورده کرده است . 

در این روش غیر تهاجمی با کمک سوزن هایی ریز , سوراخ هایی ریز و سطحی بر روی پوست ایجاد می کند  و بدین ترتیب امکان درمان جای سوختگی , جای زخم ،لک پوستی و چین و چروک امکان پذیر می شود . 

در انجام تکنیک میکرونیدلینگ به همراه مزوتراپی علاوه بر لایه برداری سطحی پوست ، هورمون ها و مواد معدنی و ویتامینه مخصوصی را به لایه دوم پوست تزریق می کنند که روند جوانسازی پوست را تسریع می کند . 

جهت اطلاع از  تفاوت میکروندلینگ و مزوندلینگ کلیک کنید  .

اگر شما هم به دنبال راهی برای جوانسازی پوست خود هستید ما به شما خدمات میکرونیدلینگ و مزوتراپی کلینیک درما را پیشنهاد می دهیم .

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!

تخفیف های مرتبط

1,500,0001,200,000