فیشال و پاک سازی پوست در سالن زیبایی سعیده سبوکی

سالن زیبایی سعیده سبوکی

قدوسی غربی
6 خریدبدون رای
00

توضیحات کوتاه

با پاکسازی پوست از شر جوش های سر سفید و سر سیاه پوست خود خلاص شوید و پوست خود را روشن کنید، علاوه بر این می توانید باعث هیدراته شدن و یا آبرسانی به پوست و در عین حال لایه برداری پوست شوید.

توضیحات تکمیلی

فیشال و پاک سازی پوست:

فیشیال یکی از بهترین روشهای درمانی - زیبایی برای پاکسازی عمیق پوست است که از طریق آن میتوان به پوستی درخشان و سرزنده رسید. انجام این درمان به افرادی توصیه میشود که احساس میکنند شادابی و سرزندگی پوستشان از بین رفته و به دلیل استفاده از مواد آرایشی در دراز مدت، پوستشان تیره شده است. این روش درمانی در چند مرحله به مدت 1 ساعت انجام میشود. پاکسازی صورت می تواند بسیاری از مشکلات پوستی، مانند جوشهای سر سیاه یا کومودن را از بین ببرد.

مراحل پاکسازی به صورت زیر می باشد:

  • با تمیز کردن صورت با پاک کننده های ملایم شروع می شود، به طوری که تمام آلودگی ها و چربی های روی پوست پاک شده و منافذ بسته شده ی پوست از آلودگی و چربی باز شود.
  • مرحله ی بعد با بخور دادن صورت باعث رطوبت رسانی به پوست شده و پوست شما را شل می کند تا مواد بهتر بر روی آنها بخوابد و تاثیر بهتری داشته باشد.
  • در مرحله ی بعد با یک اسکراب مناسب پوست شما جوش های سر سیاه و سر سفید از بین می روند.
  • در مرحله یعدی ماساژ صورت انجام می گیرد که در این مرحله از کرم های مخصوص آبرسان استفاده می شود و تا حدی پوست شما را لیفت می کند.
  • بعد از آن از یکی ماسک مخصوص به مدت 15 تا 20 دقیقه برای آبرسانی پوست بر روی آن قرار می گیرد.
  • حال نوبت به تونر می رسد، تونر پوست شما ر اعمیقا تمیز می کند و باعث متعادل کردن ph می شود.

این روش باعث روشن‌تر شدن پوست و حفظ جوانی و زیبایی آن می‌شود. اگر شما هم دچار انواع جوش و آکنه و لکه های پوستی هستید، اگر پوست شما بیش از حد خشک یا چرب است، یا اگر از باز بودن منافذ پوست خود رنج می برید، فیشیال می تواند روش مناسبی برای رفع تمام این مشکلات باشد.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

آرایشی و بهداشتی

گوشی موبایل

رستوران و فست فود

 

 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!