ابریشم سازی مو در سالن زیبایی میلانو با تخفیف ویژه برای کاربران آفکادو

سالن زیبایی میلانو

پل معالی آباد
23 خریدبدون رای
00

توضیحات کوتاه

ابریشم سازی مو در سالن زیبایی میلانو با تخفیف ویژه کاربران آفکادو

توضیحات تکمیلی

ابریشم سازی مو

حالت دادن به موهای آسیب دیده و رنگ شده واقعا کار سختی است. برخی سعی می‌کنند با استفاده مداوم از وسایل حرارتی مو مانند سشوار یا اتو موی کراتینه آن ها را خوش حالت جلوه دهند. طبق تجربه و تحقیق استفاده مداوم از سشوار یا اتو مو بدون مصرف مواد محافظ و تقویت‌کننده‎، باعث خشکی و شکنندگی بیشتر موها خواهد شد.رنگ کردن و دکلره زیاد و مداوم مو و یا استفاده بیش از حد و نادرست از روش‌ها و وسایل صاف کردن مو، باعث ضعیف شدن ساختار و پیوندهای شیمیایی آن خواهد شد.

ابریشم سازی مو چیست

ابریشم سازی مو، به عنوان یک روش مکمل، با تکنیک کراتینه متفاوت است و در آن به جای استفاده از شامپوهایی که فقط حاویپروتئین کراتین هستند، از شامپوهای حاوی کراتین، ابریشم، سرامید، نشاسته گندم، پروتئین گندم، روغن نارگیل، روغن آووکادو، روغن زیتون، پانتنول و ویتامین E استفاده می شود.

اصولا این روش برای موهای به شدت آسیب دیده، پس از انجام تکنیک های درمانی اصلی مانند کراتینه انجام می‌شود و باعث آبرسانی به موها و ابریشمی شدن آن‌ها می شوند. اما در مورد موهای طبیعی و کمی وز، معمولا کراتینه انجام نمی شود و فقط در یک جلسه ابریشم سازی مو برای نرمی، براقی و لختی بیشتر موها انجام می شود. ابریشم سازی باعث تقویت ریشه تارهای مو نیز می شود.

هزینه ابریشم سازی مو

هزینه ابریشم سازی مو به نسبت سختی آن بالا نیست. البته شما می توانید در سایت تخفیف آفکادو این هزینه را کمتر هم کنید. با آفکادو کمترین هزینه ابریشم سازی مو در شیراز را داشته باشید.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

کالای دیجیتال

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!