خدمات فیبروز، بولدبروز، شیدینگ و... با مرغوبترین مواد و بهترین قیمت در سالن زیبایی سیسترز با تخفیف ویژه

خواهران

چمران
840,000672,000
20%تخفیف

زمان خرید به اتمام رسیده است.

بدون رای
840,000672,000

توضیحات کوتاه

میکروبلیدینگ ابرو با تکنیکهای فیبروز ، بولدبروز، نانو بروز، فشن بروز، لیفت بروز، هاشور تلفیقی و رژلب شیدینگ لب و ریموو تتو و بن مژه

توضیحات تکمیلی

انواع میکروبلید ابرو و شیدینگ لب در سالن زیبایی سیسترز با تخفیف ویژه کاربران آفکادو

میکروبلیدینگ چیست؟

یکی از روش های آرایش نیمه دائم میباشد تعداد زیادی از خانم ها هنوز هم برای پر کردن ابروهای خود از مداد یا ژل ابرو استفاده می کنند. اما این روش ها در طولانی مدت خسته کننده هستند. میکروبلیدینگ روشی است که برای مدت ۱ سال شما را از آرایش دائم ابروها نجات می دهد. ابروهای کم حجم یا نازک را به کمک میکروبلیدینگ ابرو می توان پر تر نشان داد. در واقع با کمک میکروبلیدینگ می‌توانید فرم دلخواهی برای ابروهای خود ایجاد نمایید.

 شیدینگ لب یکی از بهترین روش ها برای تغییر دائمی رنگ لب( رژلب دائم ) میباشد که درآن امکان اصلاح فرم لبها نیز وجود دارد.از مزایای دیگر آن برجسته تر کردن لب با حفظ حالت طبیعی و شاداب تر شدن چهره میباشد.شدینگ لب برای تقویت و پررنگ کردن رنگ طبیعی لب شما گزینه بسیار مناسبی است. در این روش، با استفاده از دستگاه و سوزن های مخصوص، رنگ مناسب لب شما را به بافت لب تزریق نموده. برای اطمینان از عدم حساسیت نسبت به این رنگ ها، بهتر است قبل از انجام کار، تست حساسیت را انجام دهید. 

خط لب و بن مژه با نیمه دائم باعث میشود که در تمامی ساعات روز نیازی به تمدید آرایش خود نداشته باشید. در هنگام شنا و یا سفر که امکان تمدید آرایش وجود ندارد چهره ای جذاب و شاداب داشته باشید.

سایر خدمات و کالاهای موجود در آفکادو:

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!

تخفیف های مرتبط