کراتينه و احياء مو با تخفيف ويژه در سالن بهار صادقي

بهار صادقي

معالی آباد
450,000275,000
39%تخفیف

زمان خرید به اتمام رسیده است.

312 خریدبدون رای
450,000275,000

توضیحات کوتاه

اگر به دنبال موي ابريشمين و سالم ميباشيد پيشنهاد آفکادو به شما خدمات احيا ميباشد

توضیحات تکمیلی

کراتينه مو چيست؟

این روزها ممکن است اسم کراتینه مو را زیاد شنیده باشید، در واقع به صورت خلاصه کراتینه مو عبارت است از درمان موهای آسیب دیده که باعث صافی و ابریشمی شدن موها می شود. این تعریفی ساده از کراتینه مو می باشد.کراتین به طور ذاتی در موی انسان ها و حیوانات وجود دارد. در حقیقت ماده کراتین که با عمل کراتینه مو به موها اضافه می شود ماده ای است که باعث نرمی و ابریشمی شدن موها می شود. هر چه میزان کراتین موجود در موهای انسان بیشتر باشد ، موها صاف تر و نرم تر هستند و هر چه این میزان کمتر باشد موها فرفری تر و مجعد تر هستند.

احیاء مو چیست ؟ همه چیز درباره احيا مو

اگر کسی نمی خواهد حالت موهای مجعدی خود را از دست دهد و موهایش صاف شود کراتین احیا کننده مو را باید انتخاب کند زیرا مواد کراتینه خیلی هم قدرت صافی ندارد و در حد اینکه وز مو را بگیرید آن را لخت می کند.کاربردی که  کراتين مو و احيا مو دارد:

۱-درمان کننده مو

۲- صاف کردن موها

۳- از بین برنده وزی موهاکراتین احیاء مو تا ۷۰ درصد احیا دارند و ۳۰ درصد هم صافی ایجاد می کنند، برای فرم دهی و ضخامت تارهای مو ترمیم دیده و یا موهای سالم استفاده می گردد.

اگر موی سر پس از رنگ و مش های مکرر، کار با مواد دچار بد فرمی و بد حالتی می شود و یا اینکه حالت وز به خودش می گیرد و خشک و بی آب می شود و درواقع برق مو از بین می رود نشان می دهد که موقع احیا مو با کراتین رسیده است، پس این مواد را می توانیم هم پیش و هم بعد از کار مواد شیمیایی، مثل رنگ مو ، دکلره، ریموورها تمامی این کارها را می توانیم انجام دهیم و هیچ مشکلی به وجود نمی آید که کراتینه بعد از دکلره انجام شود و یا قبل آن انجام شود.


کراتین و احیاء مو می‌تواند به موهای مرده جانی دوباره ببخشد. البته منظوربازگشت مو به حالت طبیعی و شاداب اولیه نیست بلکه تغییر وضعیت آن از حالت وزوز و خشک تا زمان ریزش و رویش مجدد موی زنده است.دوام کار کراتین تقریبا ۴تا ۶ ماه است بستگی به نوع نگهداری افراد که در محیط های نامناسب قرار می گیرند و پولک های موهایشان باز می شود از شامپوها و نرم کننده هاي مخصوص استفاده نمی کنند این کارها باعث کمرنگ شدن دوام کراتینه مو می شود.

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
یک دیدگاه

bita nazari
bita nazariانتشار: 1400/11/04 ، 22:14
سلام من کراتینه انجام دادم ماندگاری کارشون و اخلاقشون عالیه یک تیم حرفه ای
کارشناس سایت
آفکادو
با تشکر از انرژی مثبت و به اشتراک گذاری تجربه کاربریان

تخفیف های مرتبط