آموزش پیانو توسط استاد عمرانیان با تخفیف ویژه آفکادو

امیر عمرانیان

تاچارا
84 خرید5 امتیاز
00

توضیحات کوتاه

اگر به نواختن پیانو علاقه مند هستین ، با شرکت در کارگاه استعدادیابی استاد عمرانیان میتوانید آموزش مقدماتی را یاد بگیرید.

توضیحات تکمیلی

 آموزش پیانو توسط استاد عمرانیان :

معمولا برای تدریس پیانو نیاز است که هنرجو با تئوری موسیقی و سلفژ آشنا شود. سپس به آموزش نتها و پس از آن فراگیری جای نتها روی پیانو بپردازد . تجربه استاد پیانو و سن او مسئله بسیار مهم و حائز اهمیت در امر  آموزش می باشد. هر چقدر تجربه استاد بیشتر باشد نسبت به کارش متعهد تر خواهد بود و می تواند حس مسئولیت پذیری را به هنرجوی خود نیز انتقال دهد.همچنین با افزایش سن استاد، سابقه تدریس او نیز بیشتر می شود و در نتیجه کارایی اش  افزایش پیدا می کند.این گونه اساتید معمولا  به هنرجویان خود متعهدتر بوده و نسبت به پیگیری کلاسها و انجام تکالیف دقیق تر خواهند بود. استاد امیر عمرانیان با داشتن 28 سال تجربه ی نوازندگی و تدریس می تواند گزینه ی
به طور کلی یادگیری موسیقی نیاز به تمرین مداوم و پشتکار دارد و این نکته تقریبا برای تمامی سازها یکسان است.پیانو نیز مانند هر ساز دیگری باید با روش درست آموزش دیده شود و زیر نظر استاد پیانو فرا گرفته شود تا بتوان با تکنیکهای درست و اصولی، در نوازندگی آن پیشرفت کرد. بسیار مناسبی باشد.
پیانو جزء سازهایی است که یادگیری آن مانند هر ساز دیگری نیاز به تمرین و پشتکار فراوان دارد.به همین دلیل نمی توان زمان مشخصی را برای فراگیری آن تعیین کرد و این مسئله بستگی به استعداد موسیقی و میزان تمرین روزانه هنرجویان دارد.ولی به طور متوسط 3 تا 4 سال زمان نیاز است تا هنرجو بتواند روی سازخودمسلط شده و قطعات مختلف را بنوازد.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!