جذابیت خود را همیشگی کنید با خدمات آرایش دائم در سالن زیبایی السا با تخفیف ویژه

سالن زیبایی السا

نصر
3 خریدبدون رای
00

توضیحات کوتاه

امروزه بیشتر خانمها دلشان می خواهد همیشه آراسته و زیبا باشند. اما شاید این فرصت را نداشته باشند، با آرایش دائم در سالن زیبایی السا می توانید زیبایی را به چهره خود هدیه کنید و با خدمات میکروپیگمنتیشن از آراستگی همیشگی خود لذت ببرید .

توضیحات تکمیلی

خدمات آرایش دائم در سالن زیبایی السا

میکروپیگمنتشن یک روش آرایش دائمی ایمن به حساب می آید، این کار فرآیند کاشت رنگدانه‌های سازگار با پوست در عمق مشخصی از درم پوست، با حداقل آسیب به بافت پوستی است. در حوزه آرایش از میکروپیگمنتیشن استفاده های زیادی می شود، که می توان به بهبود ظاهر پلک‌ها، اضافه کردن یا جایگزین کردن نمای تار ابروها، بهبود خط لب، خط چشم دائمی، تقویت مژه برای مژه‌های کم پشت، قرینه‌سازی ابروها، لک‌های ماه گرفتگی، مخفی کردن قسمت‌های بی‌مو در بیماران دارای جای زخم روی فرق سر، آرایش چشم برای افرادی که به مواد آرایشی آلرژی دارند از مواردی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

 کاربرد دیگر میکروپیگمنتشن مخفی کردن جای بخیه و لک‌ها یا اسکار‌های پوستی است. در حقیقت با این روش رنگ پوست مورد نظر مشتری در قسمت‌هایی از پوست که از نظر رنگ ناهمگون است تزریق می شود. به عنوان مثال می توان برای پنهان سازی لک ماه گرفتگی نام برد.

انتخاب رنگ مناسب برای میکروپیگمنتیشن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورت استفاده از رنگهایی که بر اساس اصول بهداشتی تولید نشده اند، سلامتی افراد با مخاطره جدی مواجه خواهد شد.

سایر خدمات و کالاهای آفکادو:

تخفیف سالن زیبایی

 

نظرات و دیدگاه ها

شما نیز می توانید امتیاز دهید
شما هم می توانید در مورد این سرویس نظر دهیدنظر خود را بنویسید
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید، اولین ها موفق ترند!